دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها171
تعداد مقالات1,444
تعداد مشاهده مقاله3,122,556
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,131,069
Karamali, Gh., Koozehgar Kalleji, M.. (1394). Existence of infinitely many solutions for coupled system of Schrödinger-Maxwell's equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(1), 61-75.
Gh. Karamali; M. Koozehgar Kalleji. "Existence of infinitely many solutions for coupled system of Schrödinger-Maxwell's equations". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4, 1, 1394, 61-75.
Karamali, Gh., Koozehgar Kalleji, M.. (1394). 'Existence of infinitely many solutions for coupled system of Schrödinger-Maxwell's equations', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(1), pp. 61-75.
Karamali, Gh., Koozehgar Kalleji, M.. Existence of infinitely many solutions for coupled system of Schrödinger-Maxwell's equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1394; 4(1): 61-75.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.