دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها173
تعداد مقالات1,457
تعداد مشاهده مقاله3,172,817
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,150,854
Mayghani, M., Alimohammadi, D.. (1395). Closed Ideals, Point Derivations and Weak Amenability of Extended Little Lipschitz Algebras. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(1), 23-35.
M. Mayghani; D. Alimohammadi. "Closed Ideals, Point Derivations and Weak Amenability of Extended Little Lipschitz Algebras". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5, 1, 1395, 23-35.
Mayghani, M., Alimohammadi, D.. (1395). 'Closed Ideals, Point Derivations and Weak Amenability of Extended Little Lipschitz Algebras', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(1), pp. 23-35.
Mayghani, M., Alimohammadi, D.. Closed Ideals, Point Derivations and Weak Amenability of Extended Little Lipschitz Algebras. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1395; 5(1): 23-35.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.