دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها177
تعداد مقالات1,489
تعداد مشاهده مقاله3,231,313
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,179,017
Eslami, M.. (1394). Solitons And Periodic Solutions To The Generalized Zakharov-Kuznetsov Benjamin-Bona-Mahoney Equation. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(1), 31-42.
M. Eslami. "Solitons And Periodic Solutions To The Generalized Zakharov-Kuznetsov Benjamin-Bona-Mahoney Equation". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4, 1, 1394, 31-42.
Eslami, M.. (1394). 'Solitons And Periodic Solutions To The Generalized Zakharov-Kuznetsov Benjamin-Bona-Mahoney Equation', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(1), pp. 31-42.
Eslami, M.. Solitons And Periodic Solutions To The Generalized Zakharov-Kuznetsov Benjamin-Bona-Mahoney Equation. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1394; 4(1): 31-42.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.