دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها182
تعداد مقالات1,550
تعداد مشاهده مقاله3,317,878
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,222,117
Valipour Baboli, Alireza, Ghaemi, M.B.. (1395). Impulsive integrodifferential Equations and Measure of noncompactness. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(2), 68-84. doi: 10.22080/cjms.2017.1634
Alireza Valipour Baboli; M.B. Ghaemi. "Impulsive integrodifferential Equations and Measure of noncompactness". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5, 2, 1395, 68-84. doi: 10.22080/cjms.2017.1634
Valipour Baboli, Alireza, Ghaemi, M.B.. (1395). 'Impulsive integrodifferential Equations and Measure of noncompactness', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(2), pp. 68-84. doi: 10.22080/cjms.2017.1634
Valipour Baboli, Alireza, Ghaemi, M.B.. Impulsive integrodifferential Equations and Measure of noncompactness. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1395; 5(2): 68-84. doi: 10.22080/cjms.2017.1634


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.