دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها167
تعداد مقالات1,357
تعداد مشاهده مقاله2,869,602
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,997,624
Yang, X., liu, Y., Liu, X.. (1393). Studies on Sturm-Liouville boundary value problems for multi-term fractional differential equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(2), 167-184.
X. Yang; Y. liu; X. Liu. "Studies on Sturm-Liouville boundary value problems for multi-term fractional differential equations". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2, 2, 1393, 167-184.
Yang, X., liu, Y., Liu, X.. (1393). 'Studies on Sturm-Liouville boundary value problems for multi-term fractional differential equations', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(2), pp. 167-184.
Yang, X., liu, Y., Liu, X.. Studies on Sturm-Liouville boundary value problems for multi-term fractional differential equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1393; 2(2): 167-184.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.