دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها178
تعداد مقالات1,519
تعداد مشاهده مقاله3,261,863
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,192,563
Majid, Fayequa.. (1391). 1-Soliton Solution of the Biswas-Milovic Equation With Log Law Nonlinearity. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1(2), 88-93.
Fayequa. Majid. "1-Soliton Solution of the Biswas-Milovic Equation With Log Law Nonlinearity". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1, 2, 1391, 88-93.
Majid, Fayequa.. (1391). '1-Soliton Solution of the Biswas-Milovic Equation With Log Law Nonlinearity', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1(2), pp. 88-93.
Majid, Fayequa.. 1-Soliton Solution of the Biswas-Milovic Equation With Log Law Nonlinearity. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1391; 1(2): 88-93.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.