دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها171
تعداد مقالات1,421
تعداد مشاهده مقاله3,116,282
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,127,798
Yankson, E.. (1393). Periodicity in a System of Differential Equations with Finite Delay. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(2), 147-157.
E. Yankson. "Periodicity in a System of Differential Equations with Finite Delay". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2, 2, 1393, 147-157.
Yankson, E.. (1393). 'Periodicity in a System of Differential Equations with Finite Delay', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(2), pp. 147-157.
Yankson, E.. Periodicity in a System of Differential Equations with Finite Delay. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1393; 2(2): 147-157.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.