دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها168
تعداد مقالات1,365
تعداد مشاهده مقاله3,006,282
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,070,769
Pourhadi, E., Aghajani, A.. (1394). On the $c_{0}$-solvability of a class of infinite systems of functional-integral equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(2), 175-181.
E. Pourhadi; A. Aghajani. "On the $c_{0}$-solvability of a class of infinite systems of functional-integral equations". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4, 2, 1394, 175-181.
Pourhadi, E., Aghajani, A.. (1394). 'On the $c_{0}$-solvability of a class of infinite systems of functional-integral equations', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 4(2), pp. 175-181.
Pourhadi, E., Aghajani, A.. On the $c_{0}$-solvability of a class of infinite systems of functional-integral equations. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1394; 4(2): 175-181.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.