دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها182
تعداد مقالات1,550
تعداد مشاهده مقاله3,317,878
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,222,117
El ouadih, S., Daher, R.. (1395). Some Results for the Jacobi-Dunkl Transform in the Space $L^{p}(\mathbb{R},A_{\alpha,\beta}(x)dx)$. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(2), 98-105. doi: 10.22080/cjms.2017.1631
S. El ouadih; R. Daher. "Some Results for the Jacobi-Dunkl Transform in the Space $L^{p}(\mathbb{R},A_{\alpha,\beta}(x)dx)$". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5, 2, 1395, 98-105. doi: 10.22080/cjms.2017.1631
El ouadih, S., Daher, R.. (1395). 'Some Results for the Jacobi-Dunkl Transform in the Space $L^{p}(\mathbb{R},A_{\alpha,\beta}(x)dx)$', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 5(2), pp. 98-105. doi: 10.22080/cjms.2017.1631
El ouadih, S., Daher, R.. Some Results for the Jacobi-Dunkl Transform in the Space $L^{p}(\mathbb{R},A_{\alpha,\beta}(x)dx)$. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1395; 5(2): 98-105. doi: 10.22080/cjms.2017.1631


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.