دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها192
تعداد مقالات1,688
تعداد مشاهده مقاله3,494,894
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,388,199
Hejazi, S. Reza. (1395). Reduction of Differential Equations by Lie Algebra of Symmetries. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 6(1), 9-30. doi: 10.22080/cjms.2017.1636
S. Reza Hejazi. "Reduction of Differential Equations by Lie Algebra of Symmetries". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 6, 1, 1395, 9-30. doi: 10.22080/cjms.2017.1636
Hejazi, S. Reza. (1395). 'Reduction of Differential Equations by Lie Algebra of Symmetries', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 6(1), pp. 9-30. doi: 10.22080/cjms.2017.1636
Hejazi, S. Reza. Reduction of Differential Equations by Lie Algebra of Symmetries. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1395; 6(1): 9-30. doi: 10.22080/cjms.2017.1636


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.