دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات18
تعداد شماره‌ها218
تعداد مقالات1,914
تعداد مشاهده مقاله3,894,134
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,703,937
Karamali, Gholamreza, Jashnani, Hamidreza. (1397). Existence of solution for semilinear elliptic equations via sub-super solutions method. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 7(2), 144-151. doi: 10.22080/cjms.2017.11999.1313
Gholamreza Karamali; Hamidreza Jashnani. "Existence of solution for semilinear elliptic equations via sub-super solutions method". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 7, 2, 1397, 144-151. doi: 10.22080/cjms.2017.11999.1313
Karamali, Gholamreza, Jashnani, Hamidreza. (1397). 'Existence of solution for semilinear elliptic equations via sub-super solutions method', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 7(2), pp. 144-151. doi: 10.22080/cjms.2017.11999.1313
Karamali, Gholamreza, Jashnani, Hamidreza. Existence of solution for semilinear elliptic equations via sub-super solutions method. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1397; 7(2): 144-151. doi: 10.22080/cjms.2017.11999.1313


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.