دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات18
تعداد شماره‌ها227
تعداد مقالات2,024
تعداد مشاهده مقاله4,093,123
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,861,305
Mohammadi, Babak, Alizadeh, Esmaeil. (1398). Endpoints of generalized $\phi$-contractive multivalued mappings of integral type. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 8(2), 137-144. doi: 10.22080/cjms.2018.9207.1265
Babak Mohammadi; Esmaeil Alizadeh. "Endpoints of generalized $\phi$-contractive multivalued mappings of integral type". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 8, 2, 1398, 137-144. doi: 10.22080/cjms.2018.9207.1265
Mohammadi, Babak, Alizadeh, Esmaeil. (1398). 'Endpoints of generalized $\phi$-contractive multivalued mappings of integral type', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 8(2), pp. 137-144. doi: 10.22080/cjms.2018.9207.1265
Mohammadi, Babak, Alizadeh, Esmaeil. Endpoints of generalized $\phi$-contractive multivalued mappings of integral type. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1398; 8(2): 137-144. doi: 10.22080/cjms.2018.9207.1265


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.