دانشگاه مازندران

آمار

تعداد نشریات23
تعداد شماره‌ها171
تعداد مقالات1,421
تعداد مشاهده مقاله3,116,284
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,127,798
Babakhani, A.. (1393). On the existence of nonnegative solutions for a class of fractional boundary value problems. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(1), 67-76.
A. Babakhani. "On the existence of nonnegative solutions for a class of fractional boundary value problems". پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2, 1, 1393, 67-76.
Babakhani, A.. (1393). 'On the existence of nonnegative solutions for a class of fractional boundary value problems', پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 2(1), pp. 67-76.
Babakhani, A.. On the existence of nonnegative solutions for a class of fractional boundary value problems. پژوهشنامه مدیریت اجرایی, 1393; 2(1): 67-76.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.